top of page

USŁUGI DRONEM

pol_pl_Dron-DJI-Mavic-3-Cine-Premium-Combo-26113_9.png
DJI_0002.jpg

FILMOWANIE DRONEM

           Filmowanie z powietrza możemy traktować jako osobną usługę lub część produkcji filmowej podczas nagrywania spotów reklamowych.

            Nasze doświadczenie to ponad 700 godzin w powietrzu co oznacza, że tworzymy w szybszym tempie piękne ujęcia z lotu ptaka w najlepszej jakości 5.1 K. Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO VLOS oraz OC. Podejmujemy się również zadań trudnych i ryzykownych. Nasze filmy z drona wyróżnia kinowy styl, skuteczność w promocji i ciekawy montaż. Dostarczamy surowy materiał jak i zajmujemy się postprodukcją. Drony to nasza pasja.

 

Mimo, że dziś wykonujemy więcej spotów reklamowych, w których dron jest tylko dodatkiem aby pokazać lokalizację, to właśnie w kwestii mistrzostwa chcemy być nadal kojarzeni z filmowaniem dronem.

ZDJĘCIA LOTNICZE Z DRONA

           Zdjęcia promocyjne z drona dla firm, urzędów miast, agentów nieruchomości oraz deweloperów to nasza druga specjalność.

           Co nas wyróżnia? Niesamowita jakość i duża rozdzielczość zdjęć, dzięki czemu nadają się one do druku wielkoformatowego - na bannery, ulotki, prospekty, przewodniki turystyczne, kalendarze i cyfrowe wydruki fotografii na płótnie. 

Zdjęcia lotnicze to aktualny hit w fotografii architektury i nieruchomości. Pomagają w sprzedaży działek i domów. Świetnie nadają się do Social Media oraz Google Maps jako zdjęcie główne dla firmy i zdjęcia do grafik do postów.

 

Malownicze obrazy z lotu ptaka to niezastąpiony materiał w promocji miast. Fotografia z powietrza dzieli się na wiele rodzajów według zastosowań. 

city-lights-night-buildings-14621.jpg
180_pano--1024x1024.jpg

ZDJĘCIA 360 - PANORAMICZNE

             Panoramy sferyczne z powietrza, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia sferyczne, kuliste, wirtualne spacery po niebie to inne nazwy zdjęć 360.

             Wykonujemy zdjęcia 360 z drona w rozdzielczości 720 mpix. Panorama składa się z 34 zdjęć i pozwala na obrót myszką w dowolnym kierunku oraz przybliżanie i oddalanie zdjęcia. Wirtualny spacer XXI wieku. Zdjęcia 360 z powietrza można łączyć ze zdjęciami 360 z ziemi lub wnętrz.

 

Wykorzystywane są one głównie do prezentacji obiektów wielkopowierzchniowych, działek, miast, zabytków i tym podobnych. Możemy wykonać wielopoziomowe zdjęcie 360 z drona. 

 

Dostarczamy gotowe zdjęcia sferyczne w linku. Panorama znajduje się na bezpiecznym serwerze. Taki link można skrócić i zamieścić wszędzie - na stronie internetowej, w wiadomości, na portalu z ogłoszeniem.

DZIENNIK BUDOWY Z DRONA

        Dziennik budowy z powietrza ma wiele zalet. Oferujemy filmowanie i zdjęcia nieruchomości, które są w fazie budowy od podstaw.

         Dokumentacja z budowy w postaci zdjęć i filmów z drona zyskała na popularności od kiedy sprzedaż mieszkań czy apartamentów rozpoczęła się na rynku zanim nieruchomość została ukończona. Filmy z drona z budowy są naturalnym wyborem ze względów bezpieczeństwa i możliwości drona.  

Pokazują one istniejącym inwestorom, że wszystko idzie zgodnie z planem, pozwala promować hotel czy pensjonat lub obiekt użytku publicznego zanim powstanie, co znacznie skraca czas zwrotu z inwestycji. Ponadto wizyty operatora drona na budowie są świetnym narzędziem do kontroli wykonawcy. Filmy i zdjęcia z drona budują profesjonalny wizerunek dewelopera i pomagają w sprzedaży.

01.JPG
10.JPG

INSPEKCJE DACHÓW DRONEM

           Inspekcje dronem dachów czy innych trudno dostępnych miejsc to kolejna innowacyjna usługa dronem, która ułatwia życie. 

           Inspekcja dachu dronem to świetne narzędzie dla inspektora budowlanego, która pomaga w odbiorze nieruchomości. Jak pokazuje życie nie każdy wykonawca wywiązuje się z umowy. Dlatego dobrze mieć możliwość wykonania inspekcji dronem dachu w postaci dokumentacji fotograficznej.  Inspekcje wykonujemy zarówno w formie zdjęć jak i filmów. 

FILMOWANIE WESEL DRONEM

       Nie zajmujemy się klasycznym wideofilmowaniem wesel, ale świadczymy usługi nagrywania wesela z drona. 

       Działamy na zlecenie młodych par jak i firm specjalizujących się w filmowaniu wesel. Dostarczamy surowy materiał kamerzyście oraz wykonujemy kilka zdjęć z drona np. zdjęcie grupowe po wyjściu z kościoła. Zdarza się jednak, że realizujemy krótki teledysk z wesela tylko z powietrza wraz z montażem i postprodukcją, gdy Młodym zależy przede wszystkim na uwiecznieniu miejsc bliskich ich sercom i właśnie ze względu na te widoki decydują się oni na filmowanie wesel dronem.

ricardo-moura-dO5HmVDu2-4-unsplash.jpg
Masz pytania? Chętnie pomożemy!
bottom of page